Чистка зубов Air Flow

Чищення зубів Air Flow

Сучасна стоматологія в останні десятиліття зазнала багато змін. Процес лікування зубів разюче відрізняється від того, як це робилося двадцять років тому.
Пріоритети сучасних пацієнтів теж змінилися. Раніше до стоматолога зверталися лише в разі сильного зубного болю. Зараз клієнти стоматологічних клінік – це люди, що піклуються про свою зовнішність. Часто до зубного лікаря звертаються для проведення гігієнічних і косметичних процедур. І це вірно. Білосніжна усмішка – це не тільки здоров’я, а й важливий елемент, який допомагає досягти бездоганного образу. До подібних процедур – косметичним і лікувальним – відноситься чищення зубів Air Flow.

Що таке чищення зубів Air Flow

Air Flow – це професійне очищення зубів з використанням спеціального піскострумного апарату і порошково-повітряної суміші. Основна активна речовина суміші – це маленькі частинки питної соди (бікарбонату калію). Чищення зубів Air Flow – це вдале рішення для тих, хто мріє повернути зубній емалі колишній, природний, колір. Як відомо, часте вживання кави, чаю, напоїв з барвниками негативно впливають на зуби. Люди з часом навіть забувають, якими білими вони були раніше. Білий колір можна повернути за допомогою цієї абсолютно нешкідливою процедури.

Особливо доречно буде скористатися чищенням зубів за допомогою піскострумного апарату при зкручених зубах. Доглядати за такими зубами, особливо у важкодоступних місцях, дуже важко. Метод Air Flow стане відмінним способом впоратися з подібною проблемою.

До речі, порошково-повітряна процедура настільки ефективна, що нерідко її плутають з процедурою відбілювання. Що в корені невірно.

Процедура Air Flow – це не відбілювання. Але те, що зуби після такого чищення значно освітлюються – це факт. Причиною тому являється якісне видалення темних плям на емалі і очищення важкодоступних ділянок міжзубних проміжків. Після процедури проводиться полірування емалі, завдяки чому її поверхня стає більш гладкою і білосніжною.

Процедурою Air Flow можна скористатися:

  • перед відбілюванням;
  • для позбавлення від пігментації і нальоту (від кави, чаю, тютюну та інших фарбувальних продуктів);
  • для профілактики хвороб парадонту (зуби очищаються від шкідливого мікробного нальоту – винуватця розвитку хвороб ясен);
  • для того, щоб усунути відбитки після зняття брекетів;
  • перед протезуванням або установкою ортодонтичних систем;
  • для очищення після реставрацій зубів за допомогою вінірів, люмінірів.

Як здійснюється чищення зубів Air Flow?

Пацієнт одягає спеціальні захисні окуляри – щоб в очі не потрапив розчин. Потім зуби акуратно очищаються – спочатку від твердих відкладень, а потім від м’якого нальоту. Потім здійснюється процедура по поліруванню емалі. Після полірування наноситься спеціальний захисний гель на основі фтору для зниження чутливості і зміцнення емалі. Протягом декількох годин після проведення чистки Air Flow, не можна вживати напої та їжу з контрастним пігментом, бажано утриматися від куріння.

Протипоказання методу Air Flow

Оскільки процедура триває достатньо часу, в середньому півгодини, стоматолог може відмовитися робити чищення зубів Air Flow, якщо:

  • у клієнта хронічний бронхіт, або астма;
  • пацієнт в цей момент дотримується безсолевої дієти;
  • жінка вагітна або годує грудьми.

Чищення зубів Air Flow може стати відмінним рішенням. Пам’ятайте: грамотним доглядом за порожниною рота і проведенням своєчасних процедур по очищенню можна запобігти розвитку багатьох запальних захворювань зубів і ясен. А це якнайкраще  допоможе підтримати привабливість Вашої посмішки!

Поставити будь-яке питання з приводу професійного чищення зубів нашим фахівцям можна ЗДЕСЬ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>