Брекет-системи

брекет

Будова брекету

Брекет-система – це незмінний апарат механічної дії, що складається з набору безлічі пластин, які «приклеюються» на зуби. Пластини мають спеціальні пази в які вставляється металева дуга. Спочатку дузі задається гармонійна для зубного ряду форма, і після фіксації дуги на зуби вона починає до цієї форми тягнутися, витягаючи за собою зуби (дуга виготовляється із спеціальних матеріалів з «пам’яттю форми»).

Періодично пацієнт відвідує лікаря-ортодонта для активації дуги. Такий апарат дозволяє створювати постійно діючі, дозовані, точно спрямовані сили, що впливають на кожен зуб окремо і в межах всього зубного ряду.

Застосування методу має широкі показання:

  • використовується для переміщення зубів;
  • витягування зубів у разі ускладненого прорізування;
  • закриття діастем, трем;
  • виправлення аномалій прикусу;
  • лікування вторинних деформацій зубних рядів, що виникають в наслідок втрати зубів.

брекет-система

Метод застосовується для лікування пацієнтів у віці від 7 до 60 років. Для досягнення результату зазвичай необхідно 1 -2 років. У дорослих пацієнтів для закріплення результату після зняття лікувального апарату потрібно більше часу.

Важливим психологічним фактором для звикання до брекет-системи є зовнішній вигляд апарату.

Крім традиційних металевих брекетів, в нашій клініці пропонуються керамічна, пластикова, а також прозора брекет-система, виготовлена ​​з штучно вирощених кристалів сапфіру. Ми використовуємо матеріали (брекети, дуги і т.д.) тільки провідних світових виробників ортодонтичної апаратури.

Хочеться окремо зупинитися на техніці використання лінгвальних брекетів при лікуванні зубощелепних аномалій.

лингвальные брекет-системы

Лінгвальні брекет-системи

Відмінність цієї техніки полягає в тому, що брекети фіксуються на язичній поверхні зубів, що робить ортодонтичне лікування абсолютно непомітним для оточуючих. Наша клініка обладає унікальним приладом, що дозволяє правильно розташовувати на зубах лінгвальні брекети, адже від якості фіксації на зубах багато в чому залежить результат лікування. За допомогою лінгвальної техніки ортодонтичного лікування можна домогтися таких же бездоганних результатів, як і при використанні звичайних видимих (вестибулярних) брекет-систем.

Хірургічний метод

Застосовується у випадках важкої вродженої патології розвитку щелеп, при лікуванні хронічних аномалій прикусу після травм і запальних захворювань щелеп, які призвели до порушення процесу зростання щелепних кісток. Крім того, цей метод лікування застосовується в процесі лікування дорослих пацієнтів з аномаліями прикусу. Хірургічний метод обов’язково супроводжується апаратним лікуванням.