Діалог з пацієнтом

Добрий день, хворіла затяжним ГРВІ. Начебто вилікувалася, але почали дуже сильно боліти все зуби верхньої щелепи. Прям цілий день ниють, навіть якщо нічого не їсти. Підкажіть, чи може це бути якось пов’язано? І що робити?

Добрий день. Так, це може бути пов’язано. Найчастіше після ГРВІ зуби болять при наявності запального процесу в гайморових пазухах. Щоб сказати точно ми Вам рекомендуємо пройти обстеження методом КПКТ (конусно-променевої комп’ютерної томографії) і записатися на консультацію до отоларинголога. Вартість діагностики КПКТ верхньої щелепи з верхньощелепними пазухами становить 700 грн, консультація отоларинголога – 550 грн. Записатися на зручний для Вас час можна по телефону клініки +38 (044) 463-63-11

Доброго дня! Після ендодонтичного лікування зуба та установки штифта дуже болить зуб при накушуванні та натисканні й навіть доторкнутися боляче. Хочу потрапити в Вашу клініку, бо до тієї де робив довіри немає. Підкажіть, з чим може бути пов’язаний біль? І як краще записатися на прийом?

Добридень! З Вашого опису складно сказати в чому може бути причина больових відчуттів. Ми вкрай рекомендуємо виконати діагностику методом КПКТ і після цього записатися на консультацію. Тільки після цього лікар зможе поставити правильний діагноз і призначити адекватне лікування для усунення причини болю. КПКТ можна виконати в нашій клініці. Записатися на діагностику і консультацію на зручний для Вас час можна за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий день. Скільки у вас буде коштувати консультація стоматолога (напевно необхідний ортодонт) і логопеда для дитини. Бажано в один день.

Добрий день. Консультація лікаря ортодонта зі складанням докладного плану лікування становить 400 грн. Консультація логопеда з рекомендаціями – 600 грн. Для запису телефонуйте по номеру клініки +38 (044) 463-63-11, ми підберемо для Вас зручний час в одне відвідування.

Добрий день. Чи можна у вас видалити зуб і скільки це буде коштувати?

Добрий день. Так, в нашій клініці проводитися видалення зубів. Вартість видалення залежить від типу зуба та складності. Так видалення різця, ікла або премоляра становить 1650 грн, моляра — 2900 грн, зуба мудрості — 3100 грн. Атипове видалення зуба — 3500 грн. Записатися на процедуру можна по телефону клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий день. У дитини після падіння зламався передній молочний зуб. Підкажіть, чи потрібно щось з ним робити?

Добрий день. Досить складно відповісти однозначно на Ваше питання, тому що не вистачає інформації про ситуацію. Потрібно розуміти скільки Вашій дитині років, бачити як саме зламався зуб і відповідно приймати рішення. Іноді травма зуба може привести до запальних процесів, тому ми Вам вкрай рекомендуємо записатися на консультацію до дитячого стоматолога Мельник Уляні Петрівні. Вона в ігровій формі зробить огляд, відповість на всі Ваші питання і складе план лікування, якщо такий буде необхідний. Вартість консультації складає 400 грн. Попередній запис здійснюється за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий день. Мені Вашу клініку порадила логопед мого сина. Потрібно виконати пластику вуздечки. Підкажіть, скільки буде коштувати ця послуга?

Добрий день. Вартість пластики вуздечки становить 1500 грн. Попередній запис на процедуру здійснюється оп телефону клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий день. Як записатися на консультацію до Лариси Олександрівни Дахно? Скільки буде коштувати консультація?

Добрий день. Запис на консультацію до Лариси Олександрівни Дахно здійснюється за номером клініки +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації складає 700 грн.

Добрий день. Сьогодні відвалилася коронка, яку встановлював дуже давно. Під нею як мені здається зуб зіпсувався. Працюю недалеко від Вашої клініки. У Вас можна встановити коронку назад?

Добрий день. Так, ми робимо установку коронок, зроблених не в нашій клініці. Але для початку необхідно з’ясувати чи все добре з зубом. Записатися до лікаря-ортопеда можна за телефоном +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації з складанням детального плану лікування – 350 грн.

Добрий день. На верхньому піднебінні з’явилося утворення схоже на кісткове, тверде, не болить, колір не змінений, на руках є результати кт, чи можливо отримати консультацію у вашій клініці?

Добрий день. Так, звичайно можете. Вам необхідно записатися на консультацію до хірурга Ліліка Сергія Васильовича. Попередній запис на консультацію здійснюється по телефону клініки +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації складає 350 грн. На консультації Вам дадуть детальну відповідь на всі Ваші питання і при необхідності складуть план лікування.

Мені 52 роки. Напевно давно мала проблему з неправльним прикусом, але ніхто з стоматологів мені не казав, до чого це може привести. Того року робитли операцію на внутрішніх органах. Після наркозу почула хрускіт при позіханні. Згодом зробила панорамний знімок та УЗД. Консультувалась у місцевих стоматологів.Версія така. що під час перебування під наркозом ( чи коли знімали з операційного стола на каталку був якийсь поштовх) вискочила чесють з свого місця. Фізичної болі нема, лише пішло защемлення нервів, що приводить до защемлення голови, очей, рук . ніг, спини і т.д. Якість життя погіршилась, а найбільше турбує, що буде далі. Чи стикались ви з такою проблемою, чим можна зарадити в такій ситуації.

Доброго дня. Ми займаємося поблемами скронево-нижньощелепного суглоба. Щоб сказати в чому саме справа і який подальший план лікування Вам необхідно записатися на консультацію до Дахно Лариси Олександрівни. Запис здійснюється по телефону клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий вечір! Mеня цікавить вартість вінірів на передні зуби?

Вартість одного суцільнокерамічного віниру 11 190 грн. До цієї вартості ще треба додати вартість відбитків. Отримати детальний план лікування як за вартістю, так і за часом Ви можете на консультації у ортопеда. Попередній запис за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації 350 грн.