Діалог з пацієнтом

Добрий день! Скажіть будь ласка, скільки буде коштувати зробити в Вашій клініці медикаментозну та інструментальну обробку кореневого каналу, пломбування кореневого каналу та реставрація зуба ( нижня щелепа, 8 зуб справа).

Добрий день. Вартість обробки і пломбування одного кореневого каналу становить 2100 грн. Вартість реставрації зуба фотополімерним матеріалом 1500 грн. Однак найчастіше в восьмому зубі знаходиться від трьох до п’яти каналів і іноді доцільніше його просто видалити. Ми рекомендуємо Вам прийти на консультацію, де лікар проведе огляд на основі конкретно Вашої клінічної ситуації і порадить як краще вчинити. Також на консультації буде складено детальний план лікування як за вартістю, так і за часом. Попередній запис за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11 Вартість консультації становить 400 грн.

Добрий день. Чи можна у вас поставити 4 пломби за один візит? Немає можливості приходити кілька разів.

Добрий день. В цілому цілком можливо, якщо каріозний процес не глибокий. Ми рекомендуємо Вам прийти на консультацію для оцінки Вашої клінічної ситуації і складання детального плану лікування як за часом так і за вартістю. Попередній запис на консультацію за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації 400 грн.

Добрий день. Порекомендували вашу клініку для нашої непростої ситуації. У сина ДЦП і потрібно пролікувати багато зубів. Рот відкривається не повністю, лікарів боїться і нервує. Підкажіть як вчинити краще в даній ситуації?

Добрий день. Ми займаємося лікуванням складних діток. Підхід до кожної дитини підбирається індивідуально. Вам необхідно прийти з сином на консультацію до нашого дитячого стоматолога. Проведемо огляд, подивимося які зубки треба пролікувати і приймемо рішення як краще це зробити. У нас можливо лікування зубів уві сні, якщо у вас немає протипоказань, то це буде одним з варіантів. Чекаємо Вас на консультацію в зручний час. Попередній запис за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11

Випала коронка зі штифтом, які простояли 14 років. Напевно, знову поставити на штифт не вийде? Які варіанти по відновленню зуба можливі?

Доброго дня! Для початку Вам потрібно звернутися на огляд і консультацію до стоматолога-ортопеда. Тільки після обстеження доктор зможе дати Вам відповідь як далі бути з зубом, і які методи лікування будуть більш раціональні у Вашому випадку. Ви можете прийти на консультацію в зручний для Вас час. Попередній запис на консультацію здійснюється по телефону клініки +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації складає 400 грн. У неї входить огляд та складання детального плану лікування як за часом, так і за вартістю.

Добрий день. Чи лікуєте ви стоматит у дітей? Якщо так, то скільки це буде коштувати?

Добрий день. Так, в нашій стоматологічній клініці проводять лікування стоматиту. Займається цим дитячий лікар стоматолог Мельник Уляна Петрівна. Вартість лікування становить 350 грн. Попередній запис здійснюється за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий день. Підкажіть що робити якщо молочний зуб (ікло) ще не хитається, але за ним уже почав прорізуватися постійний зуб?

Доброго дня! Вам потрібно звернутися до стоматолога хірурга для того що б провести видалення молочного зуба, так як він може перешкоджати прорізуванню постійного зуба. Ви можете записати свою дитину на прийом до лікаря по телефону +38 (044) 463-63-11 Вартість видалення молочного зуба становить 500 грн.

Добрий день. Підкажіть скільки коштує у вашій клініці установка металевої та керамічної брекет системи? Спасибі за відповідь.

Добрий день. Вартість установки металевої брекет-системи складає 10 900 грн на одну щелепу, керамічної – 12 900 на одну щелепу. Також у нас можливо встановити комбінований варіант. Ви можете записатися до нашого лікаря-ортодонта на консультацію. На консультації Вам складуть індивідуальний детальний план лікування як за вартістю, так і за часом, а також дадуть відповідь на всі Ваші питання. Попередній запис на консультацію виконується по телефону клініки +38 (044) 463-63-11

Доброго дня! В мене кривий зуб, і мені сказали ставити брекети або імплант, я вирішила імплант. Яка ціна всього разом (імплант, робота…), І скільки мені прийдеться ходити без зуба поки встановлять?

Добрий день. Вартість імплантації може сильно варіюватися в залежності від конкретної клінічної ситуації. Ми Вам вкрай рекомендуємо прийти на консультацію. На ній Вам детально розпишуть план лікування як за вартістю, так і за часом, а також дадуть відповідь на всі питання. Вартість консультації складає 400 грн. Попередній запис за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11.

Добрий день. Записані до вас з сином на прийом до лікаря Мельник. Сьогодні син засунув у вухо собі ручку. Плакав, але візуально пошкоджень ніяких не бачу. Дуже переживаю. Бачила, що у вас є прийом отоларинголога. Чи можна до нього записатися в один прийом зі стоматологом? Завчасно дякую за відповідь.

Добрий день. Так, у нас є чудова доктор отоларинголог Лях Катерина Володимирівна, яка приймає і діток. Зателефонуйте нам по телефону +38 (044) 463-63-11 і ми підберемо зручний для Вас час прийому.

Доброго дня! Для чого встановлюють тимчасові пломби? Невже не можна відразу пломбувати зуб постійною?

Добрий день. Як правило, ускладнення після карієсу завжди лікуються поетапно, а відразу лікувати запалення в яснах або корені зуба – складно, потрібне використання декількох препаратів. Якщо ж поставити постійну пломбу, то зуб буде закритий і почне накопичуватися рідина, що неминуче призведе до виникнення болю. Якщо біль все-таки виникла, то тимчасову пломбу легко видалити самостійно, щоб прополоскати зуб. Постійну ж пломбу видалити самостійно не можливо. Будемо раді Вам допомогти. Приходьте до нас на консультацію. На ній доктор проведе огляд, відповість на всі ваші запитання і при необхідності складе детальний план лікування як за часом, так і за вартістю. Попередній запис за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий день. Лікувала зуб у себе в районній поліклініці. Поставили пломбу, начебто все нормально було. Через тиждень побачила в пломбі тріщину. Нічого твердого не їла. Підкажіть, це була неякісна установка пломби або може бути якась інша причина?

Добрий день. Тріщина може з’явитися через установки пломби занадто великого розміру. Ми вам рекомендуємо якомога швидше звернутися повторно до стоматолога, щоб запобігти подальшому руйнуванню зуба і проникнення інфекції.

Шановні лікарі! У мене надколовся верхній боковій зуб, і з нього виділяється неприємний запах. Скільки буде коштувати почистити його і поставити пломбу?

Добрий день. Вартість лікування буде залежати від ступеня пошкодження зуба. Середній чек лікування карієсу можна подивитися ТУТ, а середній чек ендодонтичного лікування ТУТ. У будь-якому випадку ми Вам рекомендуємо записатися на консультацію. На ній доктор зробить огляд і складе докладний план лікування як за вартістю, таки за часом. Попередній запис на консультацію здійснюється по телефону клініки +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації складає 400 грн.

Доброго дня! Скажіть будь ласка, що робити в такій ситуації, якщо у дочки почав хитатися молочний зуб при цьому позаду нього росте постійний?

Добрий день. Вам потрібно звернутися до стоматолога хірурга для того що б провести видалення молочного зуба, так як він може перешкоджати прорізуванню постійного зуба. Ми рекомендуємо вам записатися на консультацію до дитячого стоматолога Мельник Уляни Петрівни для планування подальшого лікування. Попередній запис здійснюється за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11

Доброго дня в мене алергопроби показали алергію на всі зубні анестетики, зуби у мене дуже чутливі. Як я можу їх лікувати і скільки це може коштувати? алергії до цього не було, кололи різні знеболюючі типу Септонест Убезтезін і таке інше. І тут раптово почалась алергія на все.

Добрий день! У Вашій ситуації оптимальний варіант – це лікування зубів під наркозом. У нашій клініці проводиться таке лікування. Вам необхідно прийти на консультацію для оцінки вашої клінічної ситуації і складання детального плану лікування як по часу, так і по вартості. Вартість консультації – 400 грн. Попередній запис за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11

Доброго дня! У мене знімний протез і в одному зубі з’явилася наче тріщина. Це сильно погано? Чи можлива полагодити протез або потрібно буде виготовляти новий? Попередньо дякую за відповідь.

Доброго дня! У нашій клініці проводиться як ремонт, так і виготовлення нових протезів. У Вашому випадку для початку потрібно прийти на огляд до стоматолога-ортопеда, тільки після цього доктор зможе Вам озвучити підлягає протез ремонту або потрібно виготовити новий. Записатися до лікаря можна по телефону клініки +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації 400 грн.

Добрий день. 2 дні тому мені поставили металокерамічну коронку на останній верхній зуб. Коли я закриваю рот нічого не заважає, але коли я розмовляю начебто заважає трохи з боку щоки. Чи треба його трохи обточити або я ще не звикла до нього?

Доброго дня! У Вас зараз йде період адаптації. Пацієнти досить часто відзначають, що у них буває певний дискомфорт у місці де встановлена ​​коронка, але ці відчуття виникають через те, що до постановки коронки деякий час була відсутня коронкова частина зуба. Через 5-7 днів відчуття пройдуть. Приводу для хвилювання немає. Якщо через тиждень відчуття не пройдуть, то ви завжди можете прийти на консультацію.

Добрий день. Чи робите ви лікування стоматиту у дітей?

Добрий день. Так, ми виробляємо лікування стоматиту у дітей. Вартість лікування становить 350 грн. У нас відмінний дитячий стоматолог Мельник Уляна Петрівна, вона завжди знаходить підхід до будь-якій дитині. Попередній запис до неї здійснюється за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий день. У мене в роті на щоці є якась пляма. Прочитала у вас на сайті, що можна зробити діагностику на передрак та рак. Крім цього хотіла б перевірити чи є карієс. Підкажіть, скільки це буде коштувати і як до вас можна потрапити?

Добрий день. У нас дійсно проводиться діагностика слізової порожнини рота на дисплазію, передрак і рак. Виконується вона методом аутофлюорисценції. Вартість такої діагностики складає 500 грн. Виконати її можна в одне відвідування з консультацією стоматолога. Вартість огляду, консультації та складання при необхідності детального плану лікування стоматологом становить 400 грн. Попередньо записатися на прийом і діагностику можна по телефону клініки +38 (044) 463-63-11. Знаходимося ми за адресою м.Київ, вул. Кирилівська 15/1

Добрий вечір! Дитині 6 років, почав боліти зуб, там маленька зовсім дірка, на ранок опухла щока, пішли в районну поліклініку до лікаря. Доктор просвердлив, подивився канал прописали полоскання і антибіотики, на вечір щока ще більше опухла у почервоніла, що робити?

Доброго дня! У Вашому випадку потрібно в обов’язковому порядку як можна швидше звернеться до дитячого стоматолога, зробити знімок даного зуба і знову відкрити канал. Ви можете записатися до нашого дитячого стоматолога Мельник Уляни Петрівни, вона працює з дітьми будь-якого віку так, щоб у дитини не формувався страх до стоматологів. Попередній запис за телефоном +38 (044) 463-63-11

Добрий день, хворіла затяжним ГРВІ. Начебто вилікувалася, але почали дуже сильно боліти все зуби верхньої щелепи. Прям цілий день ниють, навіть якщо нічого не їсти. Підкажіть, чи може це бути якось пов’язано? І що робити?

Добрий день. Так, це може бути пов’язано. Найчастіше після ГРВІ зуби болять при наявності запального процесу в гайморових пазухах. Щоб сказати точно ми Вам рекомендуємо пройти обстеження методом КПКТ (конусно-променевої комп’ютерної томографії) і записатися на консультацію до отоларинголога. Вартість діагностики КПКТ верхньої щелепи з верхньощелепними пазухами становить 700 грн, консультація отоларинголога – 550 грн. Записатися на зручний для Вас час можна по телефону клініки +38 (044) 463-63-11

Доброго дня! Після ендодонтичного лікування зуба та установки штифта дуже болить зуб при накушуванні та натисканні й навіть доторкнутися боляче. Хочу потрапити в Вашу клініку, бо до тієї де робив довіри немає. Підкажіть, з чим може бути пов’язаний біль? І як краще записатися на прийом?

Добридень! З Вашого опису складно сказати в чому може бути причина больових відчуттів. Ми вкрай рекомендуємо виконати діагностику методом КПКТ і після цього записатися на консультацію. Тільки після цього лікар зможе поставити правильний діагноз і призначити адекватне лікування для усунення причини болю. КПКТ можна виконати в нашій клініці. Записатися на діагностику і консультацію на зручний для Вас час можна за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий день. Скільки у вас буде коштувати консультація стоматолога (напевно необхідний ортодонт) і логопеда для дитини. Бажано в один день.

Добрий день. Консультація лікаря ортодонта зі складанням докладного плану лікування становить 400 грн. Консультація логопеда з рекомендаціями – 600 грн. Для запису телефонуйте по номеру клініки +38 (044) 463-63-11, ми підберемо для Вас зручний час в одне відвідування.

Добрий день. Чи можна у вас видалити зуб і скільки це буде коштувати?

Добрий день. Так, в нашій клініці проводитися видалення зубів. Вартість видалення залежить від типу зуба та складності. Так видалення різця, ікла або премоляра становить 1650 грн, моляра — 2900 грн, зуба мудрості — 3100 грн. Атипове видалення зуба — 3500 грн. Записатися на процедуру можна по телефону клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий день. Мені сказали, що у Вашій клініці можна пролікувати зуби під наркозом. Підкажіть, скільки коштує ця послуга?

Добрий день. Так, в нашій клініці проводиться лікування зубів уві сні. Вартість анестезії тривалістю 30 хв становить 1200 грн. Ми рекомендуємо Вам прийти на консультацію для оцінки Вашої клінічної ситуації і складання детального плану лікування. Попередній запис на консультацію здійснюється по телефону клініки +38 (044) 463-63-11.

Добрий день. У дитини після падіння зламався передній молочний зуб. Підкажіть, чи потрібно щось з ним робити?

Добрий день. Досить складно відповісти однозначно на Ваше питання, тому що не вистачає інформації про ситуацію. Потрібно розуміти скільки Вашій дитині років, бачити як саме зламався зуб і відповідно приймати рішення. Іноді травма зуба може привести до запальних процесів, тому ми Вам вкрай рекомендуємо записатися на консультацію до дитячого стоматолога Мельник Уляні Петрівні. Вона в ігровій формі зробить огляд, відповість на всі Ваші питання і складе план лікування, якщо такий буде необхідний. Вартість консультації складає 400 грн. Попередній запис здійснюється за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий день. Мені Вашу клініку порадила логопед мого сина. Потрібно виконати пластику вуздечки. Підкажіть, скільки буде коштувати ця послуга?

Добрий день. Вартість пластики вуздечки становить 1500 грн. Попередній запис на процедуру здійснюється оп телефону клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий день. Як записатися на консультацію до Лариси Олександрівни Дахно? Скільки буде коштувати консультація?

Добрий день. Запис на консультацію до Лариси Олександрівни Дахно здійснюється за номером клініки +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації складає 700 грн.

Добрий день. Сьогодні відвалилася коронка, яку встановлював дуже давно. Під нею як мені здається зуб зіпсувався. Працюю недалеко від Вашої клініки. У Вас можна встановити коронку назад?

Добрий день. Так, ми робимо установку коронок, зроблених не в нашій клініці. Але для початку необхідно з’ясувати чи все добре з зубом. Записатися до лікаря-ортопеда можна за телефоном +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації з складанням детального плану лікування – 350 грн.

Добрий день. На верхньому піднебінні з’явилося утворення схоже на кісткове, тверде, не болить, колір не змінений, на руках є результати кт, чи можливо отримати консультацію у вашій клініці?

Добрий день. Так, звичайно можете. Вам необхідно записатися на консультацію до хірурга Ліліка Сергія Васильовича. Попередній запис на консультацію здійснюється по телефону клініки +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації складає 350 грн. На консультації Вам дадуть детальну відповідь на всі Ваші питання і при необхідності складуть план лікування.

Мені 52 роки. Напевно давно мала проблему з неправльним прикусом, але ніхто з стоматологів мені не казав, до чого це може привести. Того року робитли операцію на внутрішніх органах. Після наркозу почула хрускіт при позіханні. Згодом зробила панорамний знімок та УЗД. Консультувалась у місцевих стоматологів.Версія така. що під час перебування під наркозом ( чи коли знімали з операційного стола на каталку був якийсь поштовх) вискочила чесють з свого місця. Фізичної болі нема, лише пішло защемлення нервів, що приводить до защемлення голови, очей, рук . ніг, спини і т.д. Якість життя погіршилась, а найбільше турбує, що буде далі. Чи стикались ви з такою проблемою, чим можна зарадити в такій ситуації.

Доброго дня. Ми займаємося поблемами скронево-нижньощелепного суглоба. Щоб сказати в чому саме справа і який подальший план лікування Вам необхідно записатися на консультацію до Дахно Лариси Олександрівни. Запис здійснюється по телефону клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий вечір! Mеня цікавить вартість вінірів на передні зуби?

Вартість одного суцільнокерамічного віниру 11 190 грн. До цієї вартості ще треба додати вартість відбитків. Отримати детальний план лікування як за вартістю, так і за часом Ви можете на консультації у ортопеда. Попередній запис за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації 350 грн.