Імплантація імпланта дозволяє:
- Відновити втрачений зуб, не залучаючи в конструкцію зуби, які знаходяться поруч.
- Встановити незнімний протез для відновлення дистально необмеженого дефекту – імплант виступає в якості дистальної опори.
- Поліпшити фіксацію знімного протеза – імплант виступає в якості додаткової опори.
- Імплантати дають можливість протезування повністю беззубої щелепи більш зручними, естетичними і функціональними незнімними ортопедичними конструкціями.
Переваги використання імплантів при протезуванні:
- Дозволяють зберегти здорові зуби, які знаходяться поруч.
- Функціональні та естетичні поліпшення приносять комфорт, недосяжний при класичному протезуванні
- Протези на імплантатах довговічніше звичайних, при правильному догляді за ними.
- Імпланти дають можливість протезування повністю беззубої щелепи більш зручними і функціональними незнімними протезами
Що ж таке дентальна або стоматологічна імпланатація?
Для багатьох людей втрата зубів, на жаль, пов’язана з вкрай поганою гігієною порожнини рота і / або матеріальними проблемами. І, якщо вони не могли або не хотіли дозволити собі регулярний догляд, здатний запобігти втраті природних зубів, то відновлення зубів на імплантатах – це найтриваліше, відповідальне і дороге лікування.
Ще на початку ХХ століття вивчалася можливість використання зубних імплантів з золота, порцеляни й платини, встановлених в сформовані в кістці щелепи хірургічним шляхом лунки.
Сучасний період розвитку дентальної імплантології почався в 1947р., Коли італійський лікар F. Formiggini застосував на практиці імплант власної конструкції і документально довів можливість функціонування внутрішньокісткових імплантатів в якості опори зубних протезів. І на сьогоднішній день процедура впровадження імплантів в кістку щелепи стала досить передбачуваною і надійною.
Сам імплантат являє собою стрижень з титанового сплаву і є аналогом кореня (титан володіє найбільш високою біотолерантністю і біоінертністю, і є основним матеріалом для виробництва імплантів в світовій практиці). Тип імплантату, кількість і шлях впровадження може визначити тільки лікар залежно від локалізації дефекту, прикусу, структури і обсягу кістки.
зуб
Поліпшення результатів лікування і підвищення безпеки оперативного втручання є першочерговим завданням в сучасній стоматологічній клініці. В даний час в нашій клініці в передопераційний план обстеження пацієнтів з різним ступенем адентії (відсутності зубів) включена конусно-променева комп’ютерна томографія верхньої і / або нижньої щелепи з наступною обробкою даних в дентальній графічній комп’ютерній програмі SIM Plant.
Лікарями клініки вперше на Україні були використані в дентальній імплантації стереолітографічна модель щелепи і хірургічні направителі для свердління (Surgi Guide), виготовлені на підставі даних конусно-променевої комп’ютерної томографії.
Для виготовлення протезів з опорою на імпланти беззубим, літнім пацієнтам лікарі клініки мають широкий спектр лікувальних методик з медичної та соціально-економічної точки зору.