Ін’єкційний плазмоліфтінг

Плазмоліфтінг – це ін’єкційний спосіб стимулювання регенераційних процесів в тканинах. Для ін’єкцій використовується препарат, вироблений з власної крові пацієнта.

Косметолог Лісевич Віта, технологія EndoretPRGF (BTI)

Косметолог Лісевич Віта, технологія Endoret PRGF (BTI)

У 2003 році Стоматологічна клініка доктора Дахно одна з перших в Україні почала застосовувати PRP — біологічно ізольовану від цільної крові плазму, збагачену тромбоцитами, яка здатна поліпшити запальну відповідь, інфекційний контроль й стимулювати ангіогенез і регенерацію тканин при кістковій аугментації.

Сьогодні ми розширили спектр послуг та технологій роботи з аутоплазмою (плазмою крові пацієнта) і пишаємося унікальним фахівцем Лісевич Вітою, що отримала спеціальну освіту в BTI Biotechnology Institute по роботі з Endoret PRGF (BTI).

З технологією Endoret PRGF (BTI) пацієнту необхідно всього ТРИ сеанса регенеративного лікування шкіри, з інтервалом в 3 тижні. Для підтримки результату потрібно всього від однієї до трьох процедур в рік в залежності від віку і типу шкіри.

Якщо порівнювати з іншими системами і технологіями плазмоліфтінга — необхідний курс з 6 процедур і більше з інтервалом 7-10 днів, що істотно знижує прогноз ефективності лікування.

Особливості технології Endoret PRGF (BTI)

При обробці крові центрифугуванням активуються тромбоцити, а їх масивна дегрануляція передбачає значне виділення цитокінів. Цитокіни тромбоцитів вже давно були кількісно визначені в різних конфігураціях центрифуг.

Велика кількість досліджень привели до фундаментального розуміння того факту, що набагато більше значення має спосіб включення цитокінів в фіброзну мережу ніж їх кількість.

Процесс центрифугирования крови, индивидуальный набор
Процес центрифугування крові, індивідуальний набір

PRF сьогодні — це ауто-біоматеріал, що складається з щільного скупчення цитокінів, гліканових ланцюгів і структурних глікопротеїнів розташованих в ПОВІЛЬНО полімеризованій фібриновій мережі. Ці біохімічні компоненти добре відомі своїм синергетичним ефектом в процесах загоєння.

Технологія Endoret PRGF (BTI) та процес «дозрівання» мембрани

Технологія Endoret PRGF (BTI) та процес «дозрівання» мембрани

Саме повільна полімеризація з фізіологічними концентраціями тромбіну передбачає дуже еластичну матричну архітектуру — рівносторонні з’єднання між фібрилами фібрину особливо сприятливі для міграції клітин і утримання розчинних молекул, що істотно відрізняється від режиму жорсткої швидкої полімеризації в PRP.

Застосування в косметології

У косметології — особливо важливо мати гарантію безпечного застосування ін’єкційних технік. Старіння шкіри характеризується витонченням епідермального шару, деградацією колагену, шкірною атрофією і недостатньою кількістю фібробластів.

Регенеративний ефект PRGF пов’язаний з наявністю тривимірного матриксу і безлічі біологічно активних факторів, особливо EGF (епідермальний фактор росту), PDGF (тромбоцитарний фактор росту), TGFb (трансформуючий фактор росту бета) і VEGF (фактор росту судинного ендотелію), які починають вивільнятися локально в тканинах шкіри відразу після ін’єкцій.

Переваги технології Endoret PRGF

 1. PRGF — єдина методика контрольованого поділу фракцій, яка отримала медичні сертифікати FDA, CE.
 2. Одноразові повні набори для роботи з пацієнтом від забору крові (36 мл) в 4 пробірки по 9 мл, що містять 3,8% (маса до обсягу) цитрату натрію до останньої голки введення.
 3. Центрифуга BTI System IV дозволяє розділити плазму на фракції F2 (PRGF – Plasma Rich in Growth Factors) F1 (PPP – Platelet Poor Plasma), які згодом контрольовано активуються. Фракція F2 містить тромбоцитів в 2,5 рази більше ніж фракція F1, чого не можна досягти при звичайному центрифугуванні.
 4. Диференційоване запровадження активованої фракції F2 — в глибокі шари дерми, активована фракція F1 вимагає введення шляхом внутрішньошкірних поверхневих ін’єкцій.
 5. PRGF не містить лейкоцитів, уникаючи їх протизапальної активності.
 6. Проведені дослідження до і після проведення лікування PRGF продемонстрували відсутність змін для ряду маркерів: CD31, фактора XIIIa, cKit, CD10.

Стерильний індивідуальний набір Endoret PRGF для плазмоліфтінга

Стерильний індивідуальний набір Endoret PRGF для плазмоліфтінга

Хочемо зауважити, що Endoret PRGF (BTI) має обов’язкові медичні сертифікати, необхідні для кожного з наступних застосувань:

 • лікування венозних трофічних виразок;
 • консолідація переломів кісток і інтеграція трансплантатів;
 • фіксація стегнових, колінних протезів та ін.;
 • дентальна імплантація;
 • травми та розриви зв’язок м’язів і сухожиль;
 • лікування опіків, травм і пошкоджень шкіри;
 • регенерація старіючої шкіри;
 • лікування акне.