Профілактичні заходи

  1. Обстеження пацієнта з визначенням гігієнічних індексів (індекс ефективності та гігієни порожнини рота).
  2. Проведення місцевого аплікаційного або ін’єкційного знеболення.
  3. Видалення відкладень зубного каменю і м’якого нальоту за допомогою спеціального обладнання.

Piezon MASTER, EMS, Швейцарія – ультразвуковий апарат має тонкі і вигнуті парадонтологічні і профілактичні насадки, які дають можливість санувати найскладніші і глибокі ясеневі кишені, очищати поверхню коренів. Ультразвукова енергія розраховується 7 раз в секунду в залежності від щільності відкладень. Застосування антисептичних рідин в поєднанні з ультразвуком забезпечує адекватну дезінфекцію.

Air Flow, EMS, Швейцарія – ультрадисперсний (порошково-струминне) вплив. Спрямована подача реактивного струменя аерозолю, що містить воду і абразивний засіб (профілактичний порошок містить бікарбонат натрію і альфа-оксид алюмінію) має лужну дію, надзвичайно ефективно очищає поверхню зубів від нальоту, не пошкоджуючи емаль зуба, цемент кореня і слизову оболонку.

До і після ультразвукового чищення зубівЗавдяки можливості регулювання подачі води в наконечник розширюються можливості застосування даного методу: видалення зубних відкладень, обробка фиссур перед герметизацією, усунення глибоких пігментацій емалі, підготовка поверхонь для композитних реставрацій і ортопедичних конструкцій.