Дитяча стоматологія

детская стоматология

Шановні батьки!

Ми (дитячий стоматолог спільно з нашим лікарем педіатром) працюємо з Вами до народження Вашого малюка і з Вашим малюком від народження і протягом життя.

Діти, які вперше відвідали стоматолога в ранньому віці успішно (з метою профілактики та бесіди, цікаво і безболісно), зберігають це враження на все життя. Цей перший візит має великий вплив на формування ставлення дитини до стоматології.

детская стоматология

У перші відвідини ми проведемо обстеження порожнини рота дитини, а також при необхідності зробимо рентгенограми. Більшості дітей ці процедури здаються цікавими і приємними. Всі співробітники нашої клініки люблять дітей і знають, як з ними поводитися, але ви, батьки, граєте важливу роль у формуванні первинного ставлення дитини до стоматологічної допомоги. Одна з корисних речей, яку ви могли б зробити, – це вести себе як можна природніше і простіше, коли повідомляєте дитині про майбутній візит до лікаря. Такий підхід дозволяє дітям ставиться до цього візиту як до можливості познайомитися з новими людьми, які допоможуть йому залишатися здоровим.

Ваша співпраця необхідна. Пам’ятайте, що як загальне здоров’я вашої дитини залежить від хороших звичок, правильного харчування, повноцінного сну і фізичних вправ, так і стоматологічне здоров’я залежить від адекватного жувального навантаження, повноцінного харчування, правильного та регулярного чищення зубів і відвідувань лікаря-стоматолога.

Ці та інші питання у нас буде можливість обговорити під час Вашого першого візиту.

  • Посилене функціональне навантаження на зуби з моменту їх прорізування і до глибокої старості є основним реальним фактором профілактики карієсу і пародонтозу.
  • Діти, які вперше відвідали стоматолога в ранньому віці успішно, зберігають це враження на все життя.
  • Ми не лікуємо карієс або пульпіт у дітей, ми лікуємо кожну конкретну дитину, у якого карієс або пульпіт.
  • Рання втрата (видалення) молочних зубів приводить до зупинки розвитку щелепи дитини в цій ділянці.