Про компанію

Профілактика, лікування та протезування зубів, маючи найближчою метою поліпшення і оздоровлення порожнини рота, в стратегічному плані забезпечують високу якість життя наших пацієнтів.

Стоматологічна клініка доктора Дахно – приватна клініка, яка динамічно розвивається, працює на ринку стоматологічних послуг України з 1997 року і на однаково високому рівні виконує всі лікувальні і профілактичні заходи сучасної стоматології.

 • Комплексна діагностика і повне обстеження порожнини рота з складанням плану лікування
 • Професійна гігієна порожнини рота.
 • Професійне відбілювання зубів
 • Терапевтичне лікування зубів
 • Сучасна ендодонтія (лікування коренів зубів)
 • Сучасна парадонтологія (лікування захворювань ясен – пародонтиту, гінгівіту, пародонтозу)
 • Естетична реставрація зубів, мікропротезування (вкладки, вініри)
 • Ортопедія (протезування)
 • Хірургія, кісткова пластика та імплантація
 • Ортодонтичне лікування дорослих і дітей (виправлення прикусу)
 • Виготовлення захисних засобів для контактних видів спорту
 • Установка естетичних конструкцій з дорогоцінних каменів і металів

Єдина українська клініка, яка працює з 1999р. за стандартами Європейського товариства ендодонтії (ESE).

Реалізацію кращого комплексного рішення для Вас проводить команда лікарів, зубних техніків, асистентів лікарів, фахівців зі стерилізації та інженерів, які забезпечують безперебійну роботу і профілактику унікальних технологій.

Трохи історії

podolУ жовтні 1997 року в приміщенні загальною площею 67 кв. м. на вул. Фрунзе, 15 в історичній частині Подолу в Києві почала працювати стоматологічна клініка, що складалася всього з двох кабінетів. Її відкрила лікар-стоматолог Дахно Лариса Олександрівна, що є сьогодні науковим керівником Стоматологічної клініки доктора Дахно.

Вже при створенні клініки вироблялися принципи роботи, які згодом стали основними в діяльності – тільки науково-обгрунтована медична практика з використанням найсучасніших матеріалів, технологій і устаткування, забезпечення безпеки і безболісності лікування.

Цікаво, що будинок на перетині вулиць Фрунзе, Введенській і провулка Цимлянського, в якому сьогодні розташована клініка був закладений в 1794 році. У будинку розташовувалася лікарня для циган і до 1952 року провулок Цимлянський називався Ціганковскій (Циганський). Вулиця Введенська названа від дерев’яної церкви Введення Пресвятої Богородиці, яка побудована в кінці XVIII століття на місці старовинного храму язичницького бога Волоса, якому поклонялися цигани, які жили в цьому місці. Храм бога Волоса був розташований на перетині вулиць Введенської і Волоської (сьогодні – Волоській) і проіснував до пожежі в 1811 році. Після пожежі на Подолі вулиці перепланували і до 1942 року в будинку була аптека. Під час війни будинок був зруйнований майже повністю і в 1961 році на старому фундаменті відбудований триповерховий будинок, в якому в 1997 році і почав працювати новий медичний заклад – Стоматологічна клініка доктора Дахно.

У вересні 2003 р клініка відкрилася після повної реконструкції, вже займає весь перший поверх будівлі і в своєму складі має чотири стоматологічні кабінети і окремий операційний блок.

У червні 2004 року відкрито рентгенодіагностичний центр, який здійснює всі види рентгенодіагностики в стоматології: рентгенографію, ортопантомографію, 3D комп’ютерну томографію, телерентгенографію.

Запрошуємо здійснити віртуальну екскурсію по нашій клініці