Ортодонтичні пластинки

В період молочного та змінного прикусу застосовують знімні ортодонтичні апарати (пластинки), так як в цей період триває зростання щелеп.

0003


Ортодонтична пластинка

Ортодонтичні пластинки мають широкі можливості:

  • з їх допомогою можливе розширення або звуження зубної дуги,
  • переміщення, поворот зуба,
  • корекція неправильного положення щелеп.

Вони можуть виконувати різні функції, в тому числі і такі важливі, як зміна ширини неба, форми щелепних кісток і т.д.

Дитяча ортодонтична пластинка

Дитяча ортодонтична пластинка

Зовсім маленькі пацієнти із задоволенням самі підбирають колір апарату від прозорого до кольорового і швидко звикають до них. Ну а якщо в апараті знаходиться вподобана малюкові «звірятко» або «машинка», ТТО лікувальний апарат стає улюбленою прикрасою, до якого діти ставляться з турботою і уважно виконують всі рекомендації лікаря. Пластинки є знімними апаратами, і в залежності від конструкції можуть носитися тільки в нічний час або 24 години на добу. Під час чищення зубів апарат потрібно знімати і чистити окремо зубною щіткою.

твін блок

Твін Блок – ортодонтична конструкція з найкращими результатами

ТВІН Блок – знімній функціональний апарат на верхню та нижню щелепи, Який при дотриманні рекомендацій дає дуже хороший результат.

Позитивна властивість апаратів Твін Блок – швидке звикання пацієнтів. При цьому помітно поліпшується форма особи. Дана ортодонтична конструкція дає швидкі результати в порівнянні з іншими апаратами. Час носіння апарата: цілодобово, за винятком занять спортом і плаванням.

Ортодонтичні тренажери – принципово нові апарати, які створюють ідеальні умови для формування зубощелепної системи. Ці тренажери контролюють процеси росту і формування зубних дуг, постановку зубів і взаємовідношення щелеп, усувають причину виникнення патології, не доставляючи маленькому пацієнтові особливих проблем.

 З багатьма патологіями тренажер справляється сам і надалі пацієнтові не знадобляться брекети.

Час носіння: кілька годин вдень і вночі.

Так що і ортодонтичне лікування в нашій клініці приємне і цікаве!