Середній чек ендодонтичного лікування

Якщо доктор передбачає діагноз пульпіт або переодонтіт, то після рентгенографії необхідно виконати лікування кореневих каналів. Метою лікування є очищення всієї системи кореневих каналів, так, щоб в системі каналів було сухо і стерильно.

Таким чином на вартість ендодонтичного лікування впливає досить багато факторів, основним, з яких є кількість кореневих каналів в ураженому зубі.

Вартість лікування одного кореневого каналу становить 4450 грн, то включає в себе рентгенографію, анестезію і ізоляцію робочого поля коффердамом.

У нашій клініці лікування виконується з використанням операційного мікроскопа, що дозволяє лікарю виявити всі кореневі канали і проконтролювати свою роботу.

Якщо стоїть питання про повторне ендодонтичне лікування (раніше канали були запломбовані, проте з’явилося запалення у верхівки кореня – періодонтит) доктору необхідно буде видалити кореневу пломбу, при необхідності витягти зламаний ендодонтичний інструмент або закрити перфорацію кореня зуба, що вплине на вартість лікування.

Саме тому, щоб назвати точну вартість лікування рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря для діагностики та складання докладного плану лікування як за вартістю, так і за часом.