Диалог с пациентом

Мені 52 роки. Напевно давно мала проблему з неправльним прикусом, але ніхто з стоматологів мені не казав, до чого це може привести. Того року робитли операцію на внутрішніх органах. Після наркозу почула хрускіт при позіханні. Згодом зробила панорамний знімок та УЗД. Консультувалась у місцевих стоматологів.Версія така. що під час перебування під наркозом ( чи коли знімали з операційного стола на каталку був якийсь поштовх) вискочила чесють з свого місця. Фізичної болі нема, лише пішло защемлення нервів, що приводить до защемлення голови, очей, рук . ніг, спини і т.д. Якість життя погіршилась, а найбільше турбує, що буде далі. Чи стикались ви з такою проблемою, чим можна зарадити в такій ситуації.

Доброго дня. Ми займаємося поблемами скронево-нижньощелепного суглоба. Щоб сказати в чому саме справа і який подальший план лікування Вам необхідно записатися на консультацію до Дахно Лариси Олександрівни. Запис здійснюється по телефону клініки +38 (044) 463-63-11

Добрий вечір! Mеня цікавить вартість вінірів на передні зуби?

Вартість одного суцільнокерамічного віниру 11 190 грн. До цієї вартості ще треба додати вартість відбитків. Отримати детальний план лікування як за вартістю, так і за часом Ви можете на консультації у ортопеда. Попередній запис за телефоном клініки +38 (044) 463-63-11. Вартість консультації 350 грн.