Плазмоліфтінг – це ін’єкційний спосіб стимулювання регенераційних процесів в тканинах. Для ін’єкцій використовується препарат, вироблений з власної крові пацієнта.
Косметолог Лісевич Віта, технологія Endoret PRGF (BTI)
У 2003 році Стоматологічна клініка доктора Дахно одна з перших в Україні почала застосовувати PRP — біологічно ізольовану від цільної крові плазму, збагачену тромбоцитами, яка здатна поліпшити запальну відповідь, інфекційний контроль й стимулювати ангіогенез і регенерацію тканин при кістковій аугментації.
Сьогодні ми розширили спектр послуг та технологій роботи з аутоплазмою (плазмою крові пацієнта) і пишаємося унікальним фахівцем Лісевич Вітою, що отримала спеціальну освіту в BTI Biotechnology Institute по роботі з Endoret PRGF (BTI).
З технологією Endoret PRGF (BTI) пацієнту необхідно всього ТРИ сеанса регенеративного лікування шкіри, з інтервалом в 3 тижні. Для підтримки результату потрібно всього від однієї до трьох процедур в рік в залежності від віку і типу шкіри.
Якщо порівнювати з іншими системами і технологіями плазмоліфтінга — необхідний курс з 6 процедур і більше з інтервалом 7-10 днів, що істотно знижує прогноз ефективності лікування.
Особливості технології Endoret PRGF (BTI)
При обробці крові центрифугуванням активуються тромбоцити, а їх масивна дегрануляція передбачає значне виділення цитокінів. Цитокіни тромбоцитів вже давно були кількісно визначені в різних конфігураціях центрифуг.
Велика кількість досліджень привели до фундаментального розуміння того факту, що набагато більше значення має спосіб включення цитокінів в фіброзну мережу ніж їх кількість.
Процес центрифугування крові, індивідуальний набір
PRF сьогодні — це ауто-біоматеріал, що складається з щільного скупчення цитокінів, гліканових ланцюгів і структурних глікопротеїнів розташованих в ПОВІЛЬНО полімеризованій фібриновій мережі. Ці біохімічні компоненти добре відомі своїм синергетичним ефектом в процесах загоєння.
Технологія Endoret PRGF (BTI) та процес «дозрівання» мембрани
Саме повільна полімеризація з фізіологічними концентраціями тромбіну передбачає дуже еластичну матричну архітектуру — рівносторонні з’єднання між фібрилами фібрину особливо сприятливі для міграції клітин і утримання розчинних молекул, що істотно відрізняється від режиму жорсткої швидкої полімеризації в PRP.
Застосування в косметології
У косметології — особливо важливо мати гарантію безпечного застосування ін’єкційних технік. Старіння шкіри характеризується витонченням епідермального шару, деградацією колагену, шкірною атрофією і недостатньою кількістю фібробластів.
Регенеративний ефект PRGF пов’язаний з наявністю тривимірного матриксу і безлічі біологічно активних факторів, особливо EGF (епідермальний фактор росту), PDGF (тромбоцитарний фактор росту), TGFb (трансформуючий фактор росту бета) і VEGF (фактор росту судинного ендотелію), які починають вивільнятися локально в тканинах шкіри відразу після ін’єкцій.
Переваги технології Endoret PRGF
- PRGF — єдина методика контрольованого поділу фракцій, яка отримала медичні сертифікати FDA, CE.
- Одноразові повні набори для роботи з пацієнтом від забору крові (36 мл) в 4 пробірки по 9 мл, що містять 3,8% (маса до обсягу) цитрату натрію до останньої голки введення.
- Центрифуга BTI System IV дозволяє розділити плазму на фракції F2 (PRGF – Plasma Rich in Growth Factors) F1 (PPP – Platelet Poor Plasma), які згодом контрольовано активуються. Фракція F2 містить тромбоцитів в 2,5 рази більше ніж фракція F1, чого не можна досягти при звичайному центрифугуванні.
- Диференційоване запровадження активованої фракції F2 — в глибокі шари дерми, активована фракція F1 вимагає введення шляхом внутрішньошкірних поверхневих ін’єкцій.
- PRGF не містить лейкоцитів, уникаючи їх протизапальної активності.
- Проведені дослідження до і після проведення лікування PRGF продемонстрували відсутність змін для ряду маркерів: CD31, фактора XIIIa, cKit, CD10.
Стерильний індивідуальний набір Endoret PRGF для плазмоліфтінга
Хочемо зауважити, що Endoret PRGF (BTI) має обов’язкові медичні сертифікати, необхідні для кожного з наступних застосувань:
- лікування венозних трофічних виразок;
- консолідація переломів кісток і інтеграція трансплантатів;
- фіксація стегнових, колінних протезів та ін.;
- дентальна імплантація;
- травми та розриви зв’язок м’язів і сухожиль;
- лікування опіків, травм і пошкоджень шкіри;
- регенерація старіючої шкіри;
- лікування акне.