01jul

Лікування зубів під наркозом

У всьому світі лікування маленьких пацієнтів під наркозом є «золотим стандартом» якості і безпеки.

Підготовка дитини до загального наркозу

– справа серйозна. І в клініці доктора Дахно до нього підходять з усією відповідальністю і професіоналізмом. Перед лікуванням, батьків консультує лікар-анестезіолог, який спостерігає за станом дитини під час всього лікування. Сучасне обладнання дозволяє моніторити стан дитини під час сну, досвідчена бригада анестезіологів – гарантія високої безпеки такого лікування.

Кожне лікування – індивідуально для кожного маленького пацієнта. Каріозний процес у роті – небезпека не тільки для зубів, але і для всього організму дитини! Лікування уві сні дозволить без сліз, болю і психологічної травми якісно вилікувати і відреставрувати всі хворі зуби! Лікування зубів у дітей під наркозом має безперечні переваги і плюси:

 • Лікування зубів уві сні у дітей проходить гарантовано без болю.
 • За час сну можна вилікувати і видалити максимальну потрібну кількість зубів за один сеанс, що економить час і нерви батьків.
 • Відсутній стрес, емоційне напруження, так як дитина при лікуванні зубів під наркозом не сприймає сигналів з навколишнього світу – запахів ліків, шуму бормашини, малюк не бачить медичних інструментів, словом, всього того, що зазвичай лякає дітей (та й дорослих) в кабінеті стоматолога .
 • При лікуванні зубів у дітей під наркозом відсутня не тільки больова, але і тактильна чутливість. Дитина не відчуває вібрації, тиску, стиснення і.т.п. В цьому і полягає комфортна стоматологія без болю і стресу.
 • Суттєво підвищується якість лікування – адже доступ до хворих зубів не ускладнений. Лікуючий лікар може максимально безперешкодно дотримуватися технологій, наприклад, застосовувати препарати, що знижують утворення слини.
 • Значно нижчий ризик ускладнень після видалення зубів під наркозом.

лечение зубов под наркозом

Застосування загального знеболювання ефективно і при виконанні інших послуг, які пропонує наша стоматологія – протезування зубів під наркозом також має свої плюси – особливо якщо потрібно препарувати зуб під коронку. Хоча зараз поширена така методика, як гнучкі зубні протези (встановлювати абсолютно не боляче і без наркозу) .Імплантація під наркозом проводиться не у всіх клініках, але наша клініка доктора Дахно надає таку можливість.

Лікування зубів дітям під наркозом має свої протипоказання. Загальну анестезію не застосовують за таких захворюваннях і умовах:

 • Некорегований цукровий діабет.
 • Некореговані пороки серця з серцевою недостатністю.
 • Бронхіальна астма в період приступів.
 • Патологічне ожиріння з гемодинамічними і респіраторними проблемами.
 • Анемія (рівень гемоглобіну менше 100 г. / л.).
 • Тромбоцитопенія (рівень тромбоцитів менше 120 т / мкл).
 • Прийом пацієнтом наступних препаратів: дигоксину, інгібіторів МАО (паргіліна, пиразидола, ніламіда, метраліндола і т.д.).

Для проведення лікування зубів під наркозом Вам буде необхідно підготуватися – а саме, здати аналізи і ретельно виконувати рекомендації анестезіолога.

лечение зубов у детейШвидше за все, у Вас виникне безліч питань по темі дитяча стоматологія – лікування під наркозом, лікування зубів у дітей під наркозом, лікування зубів дітям під загальним наркозом і так далі. Ми готові відповісти на них по телефону, на сторінці диалог с пациентом або ж при особистій зустрічі. Ви можете поговорити, проконсультуватися з нашим лікарем-анестезіологом. Вам гарантований чуйний, уважний, індивідуальний підхід. Ми ретельно врахуємо всі особливості Вашої дитини, вивчимо результати обстеження, аналізів.

Виключно за результатами бесіди ми виберемо тактику ведення анестезії та лікування зубів Вашої дитини. У всьому світі дитяча стоматологія давно засвоїла лікування під наркозом. Це – загальноприйнята практика, визнана ефективною і безпечною. Лікування зубів у дітей під наркозом виправдано в цілком певних випадках:

 • коли дитина дуже мала і зовсім не може співпрацювати з лікарем;
 • коли має бути тривале, болюче лікування, лікування великої кількості пошкоджених або хворих зубів.

Багато хто скаже, що так, безумовно, лікування зубів під наркозом – це зручно і комфортно. Однак чи не надасть загальна анестезія негативного впливу на дитячий організм?

І батьки, які вважають наркоз небезпечним, йдуть двома шляхами. Або використовують стоматологію з методом «насильницького утримання» – коли дитина виривається, кричить і плаче. І отримує важку психологічну травму. Або взагалі не водять малюка до зубного лікаря. І не замислюються про те, що хворі і незагоєні зуби – це осередки інфекції. Тому проблеми зі шлунком і кишечником, застуди і ангіни можуть бути обумовлені саме «безладом» в роті.

І все ж дитячі стоматологи сьогодні вважають лікування й видалення зубів під наркозом найбільш правильною і ефективною тактикою.

Так все-таки: чи шкідливий наркоз?

вреден ли наркоз для ребенкаДавайте не будемо «вводити один одного в оману» і назвемо речі своїми іменами. Всі ліки шкідливі в тій чи іншій мірі, все залежить від дози і ситуації, в якій вони застосовуються. Так званий «наркоз» нічим в цьому сенсі не відрізняється від антибіотиків або знеболюючих. Однак саме кошти, що забезпечують загальну анестезію, практично не викликають алергічних реакцій, на відміну від «звичайних» знеболюючих – це добре відомий факт.

У клініці доктора Дахно ми використовуємо тільки препарати, які дозволені до застосування в дитячій практиці з першого дня народження дитини. Зрозуміло, вони безпечні настільки, наскільки можуть бути безпечні будь-які ліки. Приймаючи рішення про лікування під наркозом, батькам необхідно зважити можливу шкоду від нелікуючого вогнища інфекції і препарату, який швидко і без залишку виводиться з організму.

Лікування зубів під наркозом в стоматології доктора Дахно

Застосування наркозу вимагає дотримання цілого ряду жорстких вимог. Всі вони чітко виконуються в клініці доктора Дахно. По-перше – наявність сучасного анестезіологічного обладнання. По-друге – висока кваліфікація і серйозний професійний досвід лікарів-анестезіологів. По-третє – ретельне обстеження дитини перед лікуванням з наркозомі. І, нарешті, по-четверте – найсучасніші і нешкідливі препарати.

У нас величезний досвід, кращі фахівці і найсучасніші препарати. Не переживайте, все буде добре!

Скільки коштує лікування зубів під загальним наркозом

Лікування зубів дітям під наркозом, видалення зубів під загальним наркозом, наркоз в дитячій стоматології – всі ці питання ми постаралися максимально прояснити в своїй статті. Природно, ціна послуг теж хвилює батьків не в останню чергу.

Оскільки кожен випадок лікування індивідуальний, єдиного «цінника» існувати просто не може. Ви можете задати питання по телефону або на сторінці «Диалог с пациентом» нашого сайту.

Насправді, перед лікуванням необхідна особиста зустріч з лікуючим лікарем і анестезіологом. Будь-яку ситуацію ми обговорюємо і приходимо до спільного рішення. Лікування дитини проходить за заздалегідь затвердженим і обумовленим з батьками планом. Маючи на руках план лікування і вартість кожного етапу, ви не будете перебувати в невідомості. Наші ціни прозорі і стабільні.