Планування імплантації при повній адентії потребує ортопедичних орієнтирів

Повна адентія – це повна відсутність зубів однієї щелепи чи обох щелеп у пацієнта. Повна адентія тягне за собою такі наслідки, як кісткова редукція щелеп (атрофія альвеолярного відростка і кістки тіла щелепи), атрофія м’язів, втрата пружності губ та шкіри в приротовій частині обличчя, дисфункція роботи скронево-нижньощелепного суглоба, значне порушення вимови (фонетики) і неможливість повноцінного відкушування та пережовування їжі.

Подробнее

Клінічне значення клітинних з’єднань — Pemphigus vulgaris (Пухирниця звичайна)  та  Epidermolysis bullosa (Бульозний епідермоліз)

Дисфункція десмосом викликає  рідкісне та потенційно летальне ідіопатичне аутоімунне захворювання — Пухирниця звичайна (ПЗ) Pemphigus vulgaris — супроводжується первинним виникненням пухирів і виразок у ротовій порожнині, а потім і на шкірі. 

Подробнее

Діабет і пародонтит — дорога з двостороннім рухом

Пародонтит — це запалення тканин, які оточують зуб та підтримують його в кістках щелеп.
Хронічний пародонтит —  прогресує повільно і найчастіше вражає дорослих, однак інколи ми діагностуємо пародонтит у дітей та підлітків.

Подробнее
covid-1

Меры безопасности в Стоматологической Клинике Доктора Дахно

В марте 2020 г. ВОЗ объявила пандемию, вызванную вирусом SARS-CoV-2.

По сравнению с гриппом H1N1, существуют как сходства, так и различия в способах передачи вируса, борьбы с распространением и лечении.

COVID-19, вызванный SARS-CoV-2, так же как и грипп является респираторным заболеванием, передающимся через кашель и чихание, прямой контакт с инфицированным человеком или через контакт с биологическими жидкостями инфицированных.

Подробнее
covid-19

Обращение в связи с COVID-19

Уважаемые пациенты!

В связи с ситуацией, сложившейся вокруг коронавируса (Covid-19), информируем вас о принятых мерах предосторожности в Стоматологической Клинике Доктора Дахно.

Подробнее