nepravilnyj-prikus-kak-prichina-golovnoj-boli

Неправильний прикус, як причина головної болі

Як правило, при появі частих головних болів пацієнти звертаються до невропатолога. Але буває, що після обстеження явних патологічних порушень не виявляється,
а лікування не приносить особливого полегшення. В такому випадку слід звернутися до стоматолога. Який зв’язок, запитаєте Ви? Ми відповімо, що однією з причин головних болів може бути неправильний прикус.

Неправильний прикус і головні болі, де ж зв’язок?

Основною причиною головних болів є остеохондроз. Звичайно, найчастішою причиною даного захворювання є малорухомий спосіб життя і велике навантаження на шийний відділ хребта під час сидячої роботи. Але причина може критися і в іншому.

У стані неправильного прикусу щелепи знаходяться в неприродному положенні, що тягне за собою навантаження на лицьові м’язи і м’язовий каркас шийного відділу хребта. Поступово відбувається зміна положення другого шийного хребця, що і призводить до затискання нервів і артерій, які перебувають в спинномозковому каналі.

Неправильний прикус, що ж робити?

Для початку необхідно зробити компьютерную томографию скронево-нижньощелепного суглоба. Даний вид обстеження можна виконати в нашій стоматологічній клініці доктора Дахно. Після розшифрування знімка можна спрогнозувати план лікування.

Якщо зміни не сильно значні, то скоректувати неправильний прикус можна за допомогою ортодонтичного лікування. Це може бути як традиційний вибір брекет-систем, так і застосування спеціальних кап. Якщо ж неправильний прикус привів до значних змін, то необхідно планування ортогнатичної хірургії.

В нашій стоматологічній клініці доктора Дахно працюють досвідчені високопрофесійні лікарі-ортодонти і хірурги, які допоможуть у вирішенні проблем неправильного прикусу будь-якої складності.

Якщо у Вас є будь-які питання щодо неправильного прикусу, Ви завжди можете отримати на них відповідь на сторінці “Диалог с пациентом“, поставивши їх у спеціальній формі зворотного зв’язку.